Hayata Dönüş Derneği’nin düzenlediği “Uyuşturucu ile Mücadele” Söyleşisine Davetlisiniz
22 Haziran 2022 19:30

Hayata Dönüş Derneği’nin düzenlediği “Uyuşturucu ile Mücadele” Söyleşisine Davetlisiniz

Hayata Dönüş Derneği, Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü dolayısıyla 24 Haziran günü bir söyleşi düzenliyor

Hayata Dönüş Derneği, Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele günü dolayısıyla 24 Haziran günü, paydaşları Sweden Vision Center, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Genç Kocaelililer Derneği ile birlikte, Kocaeli Kongre Merkezinde “Uyuşturucu ile Mücadele” söyleşisi düzenliyor.

Söyleşi 24 Haziran günü 10:00 – 15:00 saatleri arasında Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Katılım sağlamak isteyen misafirler için Körfez Belediyesi önünden saat 09:00 da araç kaldırılacak.

Söyleşide Av. Kübra Özçelik, Uzman Psikolog Enes Kartal, Sweden Vision Center Dernek Başkanı Derviş Dennis Aksay ve Hayata Dönüş Derneği Başkanı Nezahat Erok; Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele günü kapsamındaki konuşmalarını yapacaklar. Konuşmaların ardından konuşmacılar, söyleşiyi dinlemeye gelen misafirlerin sorularını cevaplayacaklar.

Hayata Dönüş Derneği Başkanı Nezahat Erok; “Çocuklarımız ve sevdiklerimiz için uyuşturucu ile mücadele konusunda neler yapmamız gerektiğini, onlardaki sinyalleri nasıl algılayabileceğimizi, korumak için neler yapabileceğimizi konuşacağız. Bilmek istedikleri konulara cevaplar vermeye çalışacağız. Tüm Kocaeli halkını 24 Haziran günü Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz “Uyuşturucu ile Mücadele” söyleşisine davet ediyorum.” dedi.

BENZER HABERLER
Türk bayrağı
Atatürk
X