Halk kürsüsü Derneği, Moderatörlere Sosyal Medya Yöneticiliği Sertifikalarını verdi
10 Mayıs 2022 09:32

Halk kürsüsü Derneği, Moderatörlere Sosyal Medya Yöneticiliği Sertifikalarını verdi

Halk kürsüsü Derneği tarafından ücretsiz verilen Sosyal Medya Yöneticiliği ve Moderatörluk eğitimine katılan moderatörlere sertifikaları verildi.

Facebook Gruplarında moderatörlük eğitimini kapsayan bu eğitimlere, her yaş aralığından kendini bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık olarak düzenlendi. Eğitimi, Halk Kürsüsü Derneği Genel Sekreteri Tanem Uçar verdi. Eğitim sonunda hazırlanan sertifikalar katılımcılara dağıtıldı.

Halk Kürsüsü Derneği Başkanı Ramazan Sevinç, eğitimde emeği geçenlere teşekkür ederek, Halk Kürsüsü Derneği’nin doğru adres olduğu, Sosyal medyada, 6 yıllık emek ile şehir şehir, ilmek ilmek dokuyarak ulaştığı 51 grup sayfası 77 vilayet + 4 Kıta gruplarındaki 20.000’i geçmiş üyeleri bunun kanıtıdır. Şimdide, tüm sosyal medya grupları üyelerimizi ve diğer tüm kuvva-i milliyecileri, tüm halkımızı derneğimiz resmi üyesi olmaya çağırıyorum. Gelin, partiler üstü olarak, Halk Kürsüsü Derneği’nde bir ve beraber olalım, sesimizde sözümüzde büyük ve gür çıksın. “diyerek, Türk’e, Türkiye’ye, Türk Milletine ve çözüm arayanlara, Halk Kürsüsü Derneğini adres göstererek, üyelik çağrısında bulundu.

BENZER HABERLER
Türk bayrağı
Atatürk
X