Genel başkanı çağıra çağıra kafe açılışına çağırdılar!
06 Ağustos 2022 00:20

Genel başkanı çağıra çağıra kafe açılışına çağırdılar!

İzmit belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kafe açılışını Demokrat Parti genel başkanı Gültekin Uysal, CHP’li ve DP milletvekilinin katılımı hizmete sundu. Koskoca İzmit belediyesinin bir kafe açılışı için 6’lı masanın üyesi bir Genel başkanı davet etmesi ise “Küçük düşürücü” olarak yorumlandı

Yıllar sonra AK Parti’den alınıp CHP’ye yönetimine geçmesi ile kentte gözler CHP’li başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e çevrilmişti. Başkanlık koltuğunda 3 yılı deviren Hürriyet’in kentte henüz adından söz ettirecek bir projeye imza atamamış olması muhalif vatandaşta bir hayal kırıklığı yaratmıştı. 
 

SKANDAL OLARAK YORUMLANDI


İzmit Belediyesi Çayırköy’de yapılan Lavanta Parkı ve Gülümse Kafe açılışını bugün gerçekleştirdi. Açılışa çok sayıda önemli davetli katıldı. Davetliler arasında milletvekilinin yanı sıra 6’lı masanın üyesi Demokrat Parti genel başkanı Gültekin Uysal’da vardı. Uysal’ın Çayırköy’de yapılan Lavanta Parkı ve Gülümse Kafe açılışına davet edildiğini gören vatandaşlar “Genel başkanı küçük düşürücü” olarak yorumladı. 

 

BENZER HABERLER
Türk bayrağı
Atatürk
X